Virtuvės baldai

Virtuvė - viena pagrindinių namų erdvių, kuri turi būti ne tik daili, bet ir tinkamai atlikti savo funkciją. Įsirengiant virtuvę - labai svarbu atsižvelgti į baldus, jų stilių, dizainą ir gamybines medžiagas. Mūsų parduotuvėje rasite didelį įvairių virtuvės spintelių ir jų komplektų pasirinkimą. Jums nebūtinos dizainerio paslaugos - idėjų savo virtuvei galite rasti baldų kataloguose, esančiuose mūsų tinklapyje. Virtuvės baldus gauname tiesiogiai iš gamintojų, jiems suteikdami 365 dienų baldų grąžinimo garantiją ir garantuodami nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje.

Valgomasis - tai erdvė, kurioje galime maloniai pakviesti kolegas, draugus ar kitus svečius vakarienės ir smagiai praleisti vakarą. Labai svarbu, jog čia būtų ne tik jauku, bet ir patogu. Rinkdamiesi valgomojo baldus turėtumėte būti tikri, jog jie Jums patiks ne tik šią akimirką, bet ir vėliau, todėl suteikiame 365 dienų baldų grąžinimo galimybę. Mūsų tinklapyje rasite įvairius šios erdvės užpildymui skirtus baldus: valgomojo komplektus, stalus, paprastas ir baro kėdes, barus, vitrinas ir bufetus. Baldai atitiks skirtingus skonius ir poreikius, o į namus atkeliaus nemokamai.

Kaina

 – 

  • 10
  • 2110
Ilgis
Gylis
Plotis
Aukštis
Medžiaga
Spalva
Pristatymo terminas
Kategorijos
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome tik savo transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100 % patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.