0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

1 užsakymas = 1 medis

Mes tikime medžių sodinimo galia

Kai Jūs perkate iš Baldai1.lt, už kiekvieną užsakymą mes pasodiname po medį.

Medžiai ne tik užkerta kelią klimato atšilimui bei sukuria žalesnę aplinką būsimoms kartoms, bet besivystančiose šalyse taip pat sukuria galimybę žmonėms užsiauginti maisto ir sukurti tvarų pajamų šaltinį savo šeimoms.

Miškų sodinimo programa, kurią mes palaikome, padeda paruošti ūkininkus besivystančiose šalyse kaip sukurti tvarų ir produktyvų žemės ūkį, kuriant specialios formos ir technologijos sodus, kurie įgalina vietinius gyventojus užsiauginti sau maisto bei sukurti tvarų pajamų šaltinį jų pačių, jų šeimų, ir bendruomenės naudai.

Sistemiškai sodinant konkrečią, greitai augančių medžių rūšį, vaismedžius, kietmedžius bei maistinius augalus per kelių metų periodą, šeimos gali visiems laikams teigiamai pakeisti savo gyvenimus. 
 


Daugiau informacijos anglų kalba: