Kategorijos

Mes tikime medžių sodinimo galia

Kai Jūs perkate iš Baldai1.lt, už kiekvieną užsakymą mes pasodiname po medį.

Medžiai ne tik užkerta kelią klimato atšilimui bei sukuria žalesnę aplinką būsimoms kartoms, bet besivystančiose šalyse taip pat sukuria galimybę žmonėms užsiauginti maisto ir sukurti tvarų pajamų šaltinį savo šeimoms.

Miškų sodinimo programa, kurią mes palaikome, padeda paruošti ūkininkus besivystančiose šalyse kaip sukurti tvarų ir produktyvų žemės ūkį, kuriant specialios formos ir technologijos sodus, kurie įgalina vietinius gyventojus užsiauginti sau maisto bei sukurti tvarų pajamų šaltinį jų pačių, jų šeimų, ir bendruomenės naudai.

Sistemiškai sodinant konkrečią, greitai augančių medžių rūšį, vaismedžius, kietmedžius bei maistinius augalus per kelių metų periodą, šeimos gali visiems laikams teigiamai pakeisti savo gyvenimus.

Taip pat skiriame paramą ir VŠĮ Myliu mišką, kurios pagrindinis tikslas yra Lietuvos miškingo ploto didinimas ir ore esančio CO2 absorbavimas. Organizacija prisideda prie Lietuvos siekio įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi, ES Žaliojo kurso, Miškų strategijos tikslus bei ES Biologinės įvairovės strategijos 2030 siekiamybę – pasodinti bent 3 mlrd. papildomų medžių. Taip pat įveisdami naujus miškus padeda įmonėms ir privatiems asmenims neutralizuoti savo sukuriamą CO₂, įgyvendinti kitus vidinius tvarumo uždavinius.
Mūsų Baldai1.lt komanda dalyvauja medelių sodinimo renginiuose pavasarį ir rudenį taip prisidėdami prie žalesnės Lietuvos!

Daugiau informacijos anglų kalba: