Kategorijos

Pristatymo informacija

Nemokamas pristatymas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas). Už papildomą 10 € mokestį mūsų transporto skyriaus vadybininkas gali sunešti baldus iki Jūsų buto (jei yra galimybė).

Specializuotas transportas

Pristatome baldus tik savo transportu - saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldą tol, kol jis saugiai pasiekia Jūsų namus.

Sutartu laiku

Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką. Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

Pristatymo terminas

Informacija

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir sms žinute. Savo užsakymo būseną galite sekti ir stebėti čia.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamam užsakymų kiekiui. Jei turite galimybę, baldus greičiau galite atsiimti iš Klaipėdos sandėlio. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Pristatymas į užsienį

Pristatymas yra galimas visose šalyse, kuriose mes turime internetines parduotuves, pateikus jose užsakymus - Latvijoje, Estijoje, Vengrijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ar Austrijoje. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekių patys nepristatome, tačiau esant poreikiui, galėtume padėti suorganizuoti pervežimą. Parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.

Baldų surinkimas

Informacija

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Prireikus surinkimo paslaugos rekomenduojame mūsų partnerius dirbančius skirtinguose Lietuvos regionuose.

Partnerių teikiamų surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Kontaktai

Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus apskritys
+370 676 15407

Utenos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių apskritys
+370 694 33333

Klaipėdos apskritis
+370 608 19458

Svarbu žinoti

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente.

Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, susisiekite su mumis:

+370 620 20111

info@baldai1.lt