0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

Pristatymas

Baldų pristatymas visoje LietuvojeKiekvieno baldo pristatymo terminas skirtingas ir nurodytas jo aprašyme, esant galimybėms šį terminą stengiames dar labiau sutrumpinti. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Pristatome baldus tik savo transportu - saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldą tol, kol jis saugiai pasiekia Jūsų namus.
  • Už papildomą 10 € mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.
Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamam užsakymų kiekiui. Jei turite galimybę, baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai būna vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir sms žinute. Savo užsakymo būseną galite sekti ir stebėti čia.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums 8 620 20 111 arba parašykite info@baldai1.lt

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Baldų surinkimo paslauga

Prireikus surinkimo paslaugos rekomenduojame mūsų partnerius dirbančius skirtinguose Lietuvos regionuose. Partnerių teikiamų surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui galime pristatyti baldus į Latviją, Estiją, Vengriją, Kroatiją, Slovėniją, Bulgariją, Rumuniją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Prancūziją ar Portugaliją. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekių patys nepristatome, tačiau esant poreikiui, galėtume padėti suorganizuoti pervežimą. Parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.

COVID-19 informacija klientams

Šiuo metu elektroninė prekyba ir prekių pristatymas į namus - saugiausias būdas apsipirkti. Esame įsitikinę, kad dėl pasikeitimų mūsų aptarnavimo kokybė nei trupučio nenukentės, o mes ir toliau atidžiai stebėsime situaciją ir, esant poreikiui, imsimės reikiamų veiksmų.

Ačiū Jums už Jūsų palaikymą :)

Baldai1.lt komanda