Kategorijos

Pristatymo informacija

Nemokamas pristatymas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas). Už papildomą mokestį vairuotojas gali užnešti baldus iki Jūsų buto.

Specializuotas transportas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome specializuotu transportu – saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldą tol, kol jis saugiai pasiekia Jūsų namus.

Pristatymas patogiu laiku

Stengiamės pristatymo laikus išdėlioti taip, kad užsakymas Jūsų namus pasiektų Jums patogiu laiku. Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką. Užsakymo pristatymo dieną, prekes pristatantis darbuotojas susisiekia su klientu ir informuoja apie savo atvykimą.

Apmokėjimas gavus prekes

Pateikiant užsakymą nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Užsakymą galėsite apmokėti grynaisiais pinigais ar banko kortele prekių pristatymo metu.

Pristatymo terminas

Pristatymas Lietuvoje

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime telefono skambučiu, elektroniniu paštu ir SMS žinute. Savo užsakymo būseną taip pat galite stebėti čia.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį laiką nei jis nurodytas prie pasirinktų prekių. Į Kuršių neriją baldai nemokamai pristatomi prisikaupus atitinkamam užsakymų kiekiui. Jei turite galimybę, baldus greičiau galite atsiimti iš Klaipėdos sandėlio. Apie pristatymo terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Pristatymas į užsienį

Pristatymas yra galimas visose šalyse, kuriose mes turime internetines parduotuves, pateikus jose užsakymus - Latvijoje, Estijoje, Vengrijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ar Austrijoje.

Į kitas Europos Sąjungos šalis prekių patys nepristatome, tačiau esant poreikiui, galime padėti suorganizuoti pervežimą. Esant poreikiui susisiekite su mumis el. paštu info@baldai1.lt.

Baldų surinkimas

Informacija

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Prireikus surinkimo paslaugos rekomenduojame mūsų partnerius dirbančius skirtinguose Lietuvos regionuose.

Partnerių teikiamų surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Partnerių kontaktai

Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus apskritys
8 676 15407

Utenos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių apskritys
8 694 33333

Klaipėdos apskritis
8 608 19458

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima sekti savo užsakymo būseną?

Taip, savo užsakymą galite sekti įvedę sistemoje savo užsakymo numerį bei el. pašto adresą arba telefono numerį, kurį nurodėte užsakymo pateikimo metu. Tai padaryti galite čia.

Ar su manimi susisieks prieš baldų pristatymą?

Taip, pristatymo dieną 30 min. prieš atvykimą, vairuotojas su Jumis susisieks užsakyme nurodytu telefonu. Dieną prieš pristatymą gausite SMS žinutę su siūlomu pristatymo laiku į kurią reikės atsakyti TAIP arba NE. Negavus teigiamo atsakymo, susieksime telefono skambučiu pasiūlyti patogesnį laiką.

Į ką atkreipti dėmesį gavus baldus?

Pristatymo metu apžiūrėkite pakuotes ar jos nepažeistos. Jei kažką pastebėsite, paminėkite apie tai perdavimo-priėmimo dokumente. Vėliau ramiai išpakavus prekes ir pastebėjus pažeidimus ar neatitikimus, parašykite mums el. paštu info@baldai1.lt arba telefonu 8 620 20111.

Ar vairuotojas užneš baldus?

Vairuotojas užneš baldus tuo atveju, jei užsisakėte baldų užnešimo paslaugą. Ją galite užsisakyti užsakymo pateikimo pradžioje. Ją taip pat galite užsisakyti bet kuriuo metu iki baldų atvežimo dienos susisiekus su mumis el.paštu info@baldai1.lt arba telefonu 8 620 20111.

Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums el. paštu info@baldai1.lt, telefonu 8 620 20111 arba užpildę grąžinimo formą, kurią rasite čia. Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo (plačiau apie tai čia).