_shopping_cart

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Prekių krepšelis

0

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

  • Profile
  • Patikusios prekės
  • Cart
    Krepšelis tuščias

Mūsų istorija

Mes kasdien galvojame – ne, ne apie baldus, o apie savo klientus. Suprantame, kad kuriame jaukumą jų namuose, todėl mums svarbiausia – kad klientai būtų laimingi.

Toks požiūris mus jau atvedė į pergales. Šiandien dirbame 15-oje Europos šalių, jų sąrašą plečiame kasmet ir neketiname sustoti.

Kartu žinome, kad klientai bus laimingi tik tada, kai laimingi bus darbuotojai. Todėl dalinamės su jais savo sėkme ir suteikiame galimybių save realizuoti. Visi aukščiausi mūsų įmonių grupės vadovai savo karjerą pradėjo įmonės apatinėse grandyse. Jie neužsidaro kabinetuose ir žino tiek kasdienius procesus, tiek klientų poreikius. Kartu jie kasdien savo pavyzdžiu primena, kad pastangos atsiperka. Energija, užsispyrimas, atsidavimas klientams reiškia tiesioginį šuolį į karjerą – nepaisant nei amžiaus, nei išsilavinimo.

Visuomenei mes padedame remdami tuos, kuriems reikia pagalbos – vaikus, senelius, skurde gyvenančias šeimas. Ir rūpinamės, kad pasaulis taptų geresniu: už kiekvieną patvirtintą užsakymą pasodiname po medį. Tai padarėme jau daugiau nei milijoną kartų.

Prisijunk prie mūsų komandos

Klientų aptarnavimo komanda

Žinome, kad mūsų tikslas yra laimingi klientai. Tai – geriausia mūsų investicija.

Dar svarbiau – aptarnavimas nesibaigia įsigijus baldus, o tęsiasi klientams prireikus pagalbos ar sugrįžus į mūsų parduotuvę dar kartą.

Suprantame, kad mūsų siūlomos prekės – svarbus pirkinys mūsų klientų gyvenime. Vieniems tai pirmoji nuosava sofa, kitiems – ilgai lauktas būsto atnaujinimas.

Todėl džiaugiamės galėdami padėti ir neskaičiuojame savo klientams skirto laiko.

Produkto komanda

Mūsų atrinktais baldais jau apstatyti šimtai tūkstančių būstų Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių. Kasdien bendraujame su baldų tiekėjais ir sudarome visą internetinėje parduotuvėje matomą baldų asortimentą. Žinome, kad mūsų klientams svarbu kokybė, patraukli kaina ir baldų išvaizda. Būtent dėl to nuolat ieškome, kuo papildyti baldų asortimentą tuo kas aktualu ir sulaukia geriausių klientų vertinimų.

Suvokiame, kad pirkti baldus nėra kasdienis sprendimas, todėl pateikiame išsamius aprašymus bei atrenkame kuo detalesnes nuotraukas. Visa tai darome tam, kad apsipirkti mūsų klientams būtų kuo lengviau ir patogiau.

Marketingo komanda

Nepakanka turėti geriausius baldus – reikia dar ir papasakoti apie juos pirkėjams. Rūpinamės, kad mūsų pasiūlymus pamatytų dešimtys milijonų žmonių visoje Europoje.

Nuolat reaguojame į rinkos pokyčius ir analizuojame sukauptus duomenis. Tai leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir sėkmingai užkariauti naujas užsienio rinkas. Reguliariai testuojame kampanijas, nes suvokiame – tai, kas veikė vakar, nebūtinai pasiteisins šiandien.

Personalo komanda

Didžiuojamės asistentus užaugindami iki aukščiausio lygio vadovų ir džiaugiamės turėdami išskirtinai mažą darbuotojų kaitą.

Buriame komandas, kuriose visi darbuotojai turi galimybę atsiskleisti ir augti. Rūpinamės jais ne mažiau, nei savo klientais, ir stengiamės užtikrinti gerą vidinę atmosferą.

Logistikos komanda

Valdome šimtus transporto priemonių ir dešimtis kryžminės krovos sandėlių, kuriuose nuolatos verda gyvenimas. Mūsų darbas – pasirūpinti, kad baldai naujus namus pasiektų kuo greičiau ir saugiau.

Esame tiesioginė ir galutinė jungtis su klientais, todėl didžiulį dėmėsį skiriame detalėms ir gebėjimui greitai persiorientuoti itin dinamiškoje aplinkoje.

IT komanda

Vieta, kur susitinka Frontend ir Backend! Tiek dirbdami individualiai, tiek komandoje siekiam pagerinti sistemų funkcionalumą ir sukurti sklandžiausią klientų apsipirkimo kelionę.

Ir taip, čia užtenka iššūkių. Bet vadovaujamės požiūriu, kad jei kažko dar nemokame – išmoksime!

Finansų ir apskaitos komanda

Finansai visada yra verslo kraujas. Mūsų darbas – pasirūpinti, kad įmonei visuomet pakaktų resursų naujoms plėtros galimybėms. Duomenų kokybę užtikriname visus procesus valdydami viduje – nuo pirminės apskaitos iki galutinių finansinių sprendimų.

Ir, žinoma, visada rūpinamės, kad klientai gautų kuo geresnes prekių kainas!

Plėtros komanda

Per kelerius metus išplėtėme veiklą Europoje – ir nesiruošiame sustoti. Neapsiribojame mažais plėtros žingsniais, priešingai – drąsiai žengiame į naujas rinkas ir ieškome būdų ten kuo sėkmingiau įsitvirtinti.

Mūsų kasdienis darbas – stebėti ir analizuoti ateities perspektyvas. Nuolat ieškome galimybių, kurios leistų išplėsti verslą ir dar labiau padėtų klientams.

Atviros pozicijos