0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Baldų kolekcija PEAE

Mus supanti namų erdvė yra labai svarbi. Čia mes bendraujame, ilsimės, praleidžiame daugiausiai laiko. Norėdami savo namams suteikti daugiau jaukumo, verta pasirūpinti tinkamais baldais, kurie padėtų išpildyti jūsų lūkesčius.
 
Kolekcijoje PEAE dominuoja šviesūs spalvų tonai, kuriuos papildo kitos spalvos horizontalūs ir vertikalūs intarpai, tai suteikia baldams papildomo charakterio ir išryškina jų siluetus. Rinkitės iš kelių spalvų variantų, kurie derinami su blizgios baltos spalvos fasadais. Siūlomas juodos ir baltos spalvos derinys išsiskiria kontrastingu dizainu. Čia išryskėja griežtos ir aiškios linijos. Šviesos medžio spalvos detalės atrodo natūraliai ir jaukiai, pagyvina interjerą. Taip pat dėmesį atkreipianti metalinių kojelių forma puikiai susilieja su vyraujančiomis linijomis ir suteikia daugiau modernumo. Išskirtinio dizaino rankenėles kolekcijoje panaudotos kaip akcentas. Kolekcijoje rasite baldų svetainės, prieškambario ir darbo kambariui. Medžio spalvos detalės, balti fasadai ir metalinės geometrinės formos kojelės sukuria modernaus interjero pojūtį.
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

Šiame skyriuje nėra prekių