Kategorijos

Baldų kolekcija 1813

Sumanūs sprendimai ir funkcionalumas. Šios kolekcijos baldai turi du spalvų variantus, išsiskiriančius kontrastingu deriniu, kurie padės jums sukurti skandinaviško, modernaus ar industrinio stiliaus interjerą.

Kolekcijos baldai pagaminti derinant matinius paviršius su medienos raštą imituojančiais elementais. Pirmasis derinys atstovauja modernų stilių – derinant baltą spalvą su „Palazzo“ ąžuolo atspalviu, o antrame derinyje vyrauja industrinis griežtumas – itin matinė pilka spalva ir medinį paviršių imituojantis dekoras. Išraiškingos baldų spalvos taip pat puikiai tinka skandinaviško stiliaus svetainei, kurioje susipina gamtos, natūralumo elementai ir ryškios, interjerą šviesinančios spalvos. Itin matinis baldų paviršius padengtas specialia „Supermatt“ plėvele, kuri apsaugo baldų paviršių nuo pirštų antspaudų atsiradimo. Taip pat verta atkreipti dėmesį į baldų kojeles, kurios baldams suteikia lengvumo ir tuo pačiu šiek tiek avangardinio stiliaus.

Kolekcijoje rasite komodų ir įvairaus pločio spintelių. Baldai išsiskiria dideliu durelių, lentynų ir stalčių skaičiumi, todėl jums bus lengviau palaikyti tvarką svetainėje. Šioje svetainės baldų kolekcijoje rasite ir televizoriaus spintelę, kuri yra neatsiejamas svetainės elementas. Neabejotinas kolekcijos pranašumas yra ne tik modernus dizainas, bet ir tylaus uždarymo mechanizmas, pabrėžiantis atskirų baldų naudojimo patogumą. 

Šiame skyriuje nėra prekių