0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Baldų kolekcija NVAN

Kolekcija NVAN – sumanūs sprendimai ir funkcionalumas. Šios kolekcijos baldai turi du spalvų variantus, išsiskiriančius kontrastingu deriniu, kurie padės jums sukurti skandinaviško, modernaus ar industrinio stiliaus interjerą.

Kolekcijos NVAN baldai pagaminti derinant matinius paviršius su medienos raštą imituojančiais elemetais. Pirmasis derinys atstovauja modernų stilių – derinant baltą spalvą su „Palazzo“ ąžuolo atspalviu, o antrame derinyje vyrauja industrinis griežtumas – itin matinė pilka spalva ir medinį paviršių imituojantis dekoras. Išraiškingos baldų spalvos taip pat puikiai tinka skandinaviško stiliaus svetainei, kurioje susipina gamtos, natūralumo elementai ir ryškios, interjerą šviesinančios spalvos. Itin matinis baldų paviršius padengtas specialia Supermatt“ plėvele, kuri apsaugo baldų paviršių nuo pirštų antspaudų atsiradimo. Taip pat verta atkreipti dėmesį į baldų kojeles, kurios NVAN baldams suteikia lengvumo ir tuo pačiu šiek tiek avangardinio stiliaus.

Kolekcijoje NVAN rasite komodų ir įvairaus pločio spintelių. Baldai išsiskiria dideliu durelių, lentynų ir stalčių skaičiumi, todėl jums bus lengviau palaikyti tvarką svetainėje. Šioje svetainės baldų kolekcijoje rasite ir televizoriaus spintelę, kuri yra neatsiejamas svetainės elementas. Neabejotinas NVAN baldų kolekcijos pranašumas yra ne tik modernus dizainas, bet ir tylaus uždarymo mechanizmas, pabrėžiantis atskirų baldų naudojimo patogumą.
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

Šiame skyriuje nėra prekių