0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Baldų kolekcija LPAL

Keičiantis laikams, keičiasi ir požiūris į mus supančią aplinką. Pamažu pradedame vertinti paprastus, tačiau kokybiškus daiktus. Poilsiui ir laikui namuose skiriame vis daugiau dėmesio. Namai tampa vieta, kurioje erdve dalinasi laisvalaikio ir darbo zonos. Galbūt LPAL baldų kolekcija įkvėps namų interjero pokyčiams?

Praktiški ir modernūs sprendimai, būtent tai atsispindi LPAL kolekcijoje. Skandinaviškas dizainas, blizgūs fasadai ir medinės baldų rankenėlės, tai kombinacija, kuri padaro šią kolekciją unikalia. Čia rasite baldus tiek svetainės, tiek darbo kambario erdvei. Kolekcijoje yra dvi spalvų kombinacijos: balta, blizgi pilka derinama su buko spalva ir balta derinama su „Ribbeck“ ąžuolo spalva. Blizgūs fasadai sukurs modernią interjero nuotaiką, kurioje žaismingumo suteikia atspindžiai. Baltos ir „Ribbeck“ ąžuolo spalvų paletė spinduliuoja paprastumu ir jaukumu. Baldų linijos paprastos ir aiškios, tai padeda išlaikyti minimalistinio dizaino principus. Kuriant dizainą, nepamirštama ir praktiškumo. Itin talpios komodos, spintos ar vitrinos leis sutalpinti svarbiausius daiktus. Išsirinkite mėgstamą spalvų derinį ir susikurkite vientisą interjero stilių namuose, kuriuose leisti laiką būtų dar maloniau.

Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

Šiame skyriuje nėra prekių