0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Baldų kolekcija LPAA

Erdvė, kurioje būtų patogu tiek mokytis, tiek ilsėtis – įmanoma. Jaunuolių kambaryje tai itin svarbu. Šis kambarys privalo būti funkcionalus ir patogus, juk čia jaunuoliai praleis daug laiko. Jei vis dar sukate galvą kaip suderinti funkcionalumą ir baldų dizainą, verta peržiūrėti LPAA kolekcijos baldus.
 
Kolekcijoje vyrauja šviesi spalvų paletė ir aiškios geometrinės formos. Neutralios spalvos ir paprastos formos padės sukurti modernaus interjero nuotaiką. Baldų fasaduose nėra rankenėlių, tai dar labiau prabrėžia šios kolekcijos dizainą, kuris nėra apkrautas nereikalingomis detalėmis. Čia didelis dėmesys tenka funkcionalumui ir baldų erdvės išnaudojimui. Itin erdvi kampinė spinta, lova su stalčiais, lentyna, komoda ir stalas – viskas ko reikia jaunuolio poilsio ir darbo erdvei.
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!