Spintelė su durelėmis BGA27

%
Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL34 - San Remo (Hamper) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL48 - Lancelot ąžuolas (Hamper) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL49 - Pilkas lancelot ąžuolas (Hamper) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL3 - Tamsus sonomos ąžuolas (Pesen 2) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL2 - Sonomos ąžuolas (Pesen 2) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL33 - Šviesi San Remo (Repaso) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL43 - Arlington ąžuolas (Sole) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL6 - Kanados balta (Edan) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL5 - Smėlio (Edan) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL47 - Reveal ąžuolas (Edan) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL42 - Blizgi balta (Sole) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL46 - Ferro (Iris) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL50 - Matinė balta (Iris) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL16 - Blizgi smėlio (Tafne) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL51 - Blizgi pilka (Top Line) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL14 - Blizgi balta (Top Line) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL35 - Balta (Domin) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL18 - Blizgi tamsi smėlio (Tapo Plus) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL19 - Blizgi balta (Tapo Plus) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL44 - Perlo balta (Plate plus) Spintelė su durelėmis BGA27, Fasado spalva: FL45 - Šviesi pilka (Plate plus)
Guarneri riešutas Vengė Pilka Congo Balta
+
Lizingo skaičiuoklė pasiskaičiuokite savo mėnesines įmokas

Savybės

Šios kolekcijos baldai čia:
Aukštis:
820 mm
Plotis:
600 mm
Gylis:
460 mm
Stalviršis:
 • Nėra
Lentynėlės:
 • Yra
Spalvų pasirinkimas:
 • Yra
Durelių medžiaga:
 • MDF
 • LMDP
Medžiagos:
 • LMDP
Vidutinis pristatymo terminas:
15 d.d.
Kilmė:
Europa
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

 

Aprašymas

Ši modulinė virtuvinių spintelių kolekciją yra optimalus pasirinkimas kokybiškai virtuvei. Aukštos kokybės medžiagos, platus spintelių pasirinkimas, daugybė fasadų bei greitas pristatymas – gaukite savo užsakymą per vidutiniškai 3 savaites nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

 • Korpusai pagaminti iš medžio drožlių plokštės kantuotos PVC danga, durelės iš medžio dulkių plokštės ar medžio masyvo.
 • Šios kolekcijos pastatomų spintelių aukštis 82 cm + stalviršis.
 • Stalviršio gylis 60 cm. Spintelių gylis yra mažesnis nei stalviršio, todėl stalviršis priekyje būna šiek tiek išsikišęs (apie 3 cm). Gale spintelių, prie sienos, lieka tarpas virtuvės vamzdynams. Žiūrint iš viršaus, šio tarpo nesimato, nes stalviršis glaudžiasi prie sienos.
 • Spintelės atvyksta paruoštos švelnaus uždarymo mechanizmams. Stalčių bei durelių stabdžiai gali būti užsakyti iškarto arba vėliau.
 • Spintelės statomos ant kojelių. Cokolis dengia kojeles tik iš spintelių priekio (fasado), jo aukštis 100 mm. Cokolio kaina atskiroms spintelėms nėra įskaičiuota.
 • Atskirų spintelių kainos nurodytos be stalviršio, stalviršį reikia užsakyti papildomai.
 • Rankenėlės standartiškai įeina į komplektaciją pagal pasirinktą fasadą, tačiau panorėjus, jų dizainą galima pasirinkti iš kelių variantų.

Šios kolekcijos baldus galite susiprojektuoti patys, naudodamiesi nemokama projektavimo programaProjektavimo programą galite rasti čia.

Prekės pristatymas, apmokėjimas, garantijos Prekės pristatymas, apmokėjimas, garantijos

BALDAI INTERNETU - PIRKITE BE RIZIKOS BALDAI INTERNETU - PIRKITE BE RIZIKOS