0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Susikurkite savo svajonių virtuvę

Mes jums paruošėme dvejomis virtuvės spintelių kolekcijomis paremtą projektavimo programą
Modernus dizainas
Virtuvės kolekcija BGA

Net 25 skirtingos spalvos. Ši kolekcija puikiai įsilies ne tik į modernaus, bet ir į skandinaviško stiliaus virtuvės interjerą. Jūs galite rinktis ne tik tradiciniais tapusius medžio spalvų fasadus, bet ir ryškesnes, savito charakterio interjerui suteikiančias spalvas.

Klasikinis dizainas
Virtuvės kolekcija BABH

Visuomet elegantiškas klasikinis stilius jūsų virtuvėje. Išraiškingi fasadai papildyti subtiliomis rankenėlėmis bei trijų šviesių spalvų atspalviai padės sukurti laikui nepavaldų virtuvės interjerą

Susikurti savo virtuvę dar niekada nebuvo taip lengva

Susiprojektuokite naują virtuvę neišeidami iš namų! Paruošėme Jums projektavimo programą, kurios pagalba galėsite paprastai ir lengvai planuoti savo namų virtuvę ir jos erdvę. Viskas ko jums reikia yra kompiuteris, telefonas ar planšetinis kompiuteris ir patogi sofa.

Dizainas

Ar jau turite viziją kaip atrodys jūsų nauja virtuvė, jos spalvos ir buitinės technikos išdėstymas? Jei taip, puiku! Jei ne, kviečiame paieškoti įkvėpimo – panaršykite internete, paieškokite nuotraukų žurnaluose ar tinklaraščiuose. Pasižymėkite ar užsirašykite kiekvieną Jums patikusią detalę. Ieškant įkvėpimo taip pat galite pasižvalgyti ir mūsų internetinėje svetainėje – virtuvės kolekcijų kategorijoje.

Matmenys

Nežinote nuo ko pradėti? Turimos erdvės brėžinys su jos išmatavimais bus puiki pradžia Jūsų virtuvės projekto kūrimui. Tą Jūs galėsite padaryti matavimo juostos pagalba, parašydami matmenis savo plano kraštuose. Taip pat šiame žingsnyje pridėkite langus ir duris. Nepamirškite vietų, kuriose turėtų būti vandens vamzdžiai ar elektros skaitikliai. Pasižymėkite svarbiausias plano vietas, kad iš karto matytumėte, kur bus plautuvė, orkaitė ar šaldytuvas.

Projektas

Jeigu jau pasirinkote norimą būsimos virtuvės dizainą ir žinote reikiamus išmatavimus, galite pradėti projektuoti. Atsidarykite virtuvės planuoklį, pasirinkite patalpos formą ir pažymėkite išorės kontūrų išmatavimus. Po šių žingsnių Jums beliks sudėlioti virtuvės spinteles taip, kaip norite ir galėsite atsiųsti virtuvės planą mums.

Užsakymas

Paskutinis žingsnis po virtuvės suprojektavimo yra pateikti užklausą. Pateikus užklausą - jūsų darbas čia baigtas. Mes peržiūrėsime jūsų projektą ir užtikrinsime jo kokybę. Duosime patarimų, kurie užtikrins jūsų svajonių virtuvės kokybę.

Verta žinoti

Jeigu Jums iškils klausimų, visada galite su mumis susisiekti. Norėdami padėti Jums susikurti savo svajonių virtuvę, mes patarsime ir pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Stalviršis

Norint pasirinkti stalviršio ilgį, gali kilti dvejonių ar jis yra tinkamas. Palikite tai mums. Tiesiog pasirinkite Jums labiausiai patikusią stalviršio spalvą, o jo reikamą ilgį ir kainą patikslinsime mes.

Tylaus uždarymo mechanizmas

Nenorite papildomo triukšmo savo virtuvėje? Jo išvengsite su papildomai integruojamu stalčių ir durelių tylaus uždarymo mechanizmu. Šis paprastas mechanizmas yra integruojamas ant baldų vyrių. Jo dėka durelės ir stalčiai pristabdomi prieš pat užsidarymą ir yra iš lėto pritraukiami, taip nesukeliant papildomo triukšmo. Pateikiant užklausą mums, paminėkite, jog norite tylaus uždarymo mechanizmo ir jis bus pridėtas prie Jūsų projekto.

Reguliuojamos kojelės

Visos spintelės yra su reguliuojamomis plastikinėmis kojelėmis. Galimybė reguliuoti aukštį puikiai pagelbėja, jei grindys yra šiek tiek nelygios.

Plintusas

Plintusai paslepia baldų kojeles, tarpus tarp spintelių ir grindų. Jie nėra pridėti prie spintelių komplektacijos ir yra užsakomi atskirai. Paprastai plintusų spalva yra derinama su spintelių korpuso spalva, tačiau iš esančių pasirinkimų Jūs galite rinktis bet kurią kitą. Nesijaudinkite - mes padėsime reikiamą ilgį.

Skirtingos spalvos

Modernaus dizaino virtuvės kolekcija BGA siūlo 25 skirtingas spalvų variacijas. Klasikinė BABH kolekcija jas turi 3. Visi esami spalviniai variantai yra pateikiami mūsų internetinėje svetainėje prie kiekvienos atskiros spintelės. Kadangi spintelių profiliai yra skirtingi ir gaminami iš skirtingų medžiagų, tam tikrų spalvų pasirinkimai gali įtakoti kainą. Kaina, matoma planuoklyje, nėra galutinė – ją su Jumis susisiekus patikslins mūsų vadybininkai.

Hidrauliniai durelių pakėlėjai

Spintelės, kurios atsidaro aukštyn, turi hidraulinių vyrių pagalbinę atramą. Ji užtikrins, kad atidarius dureles, jos tvirtai laikysis ir švelniai užsidarys. Hidrauliniai durelių pakėlėjai bus spintelės komplektacijoje, jos papildomai užsakyti nereikės.

Virtuvės ilgis

Mūsų modulinės virtuvės kolekcijos gali būti Jūsų norimo ilgio. Vientiso stalviršio maksimalus ilgis yra 4 metrai, tačiau esant poreikiui galite sujungti keletą stalviršių ir paslėpti sujungimą su specialia stalviršio jungtimi.

Šoninės apdailos plokštės

Jeigu norite, kad jūsų virtuvė baigtųsi atviroje erdvėje ir nežinote kaip uždengti spintelių šonus, jog viskas atrodytų estetiškai – siūlome įsigyti šonines apdailos plokštes. Skirtingų spalvų plokštės yra lengvai derinamos ir padės sukurti vientisą virtuvės dizainą. Deja, šiuo metu planuoklyje šoninių plokščių pasirinkimo nėra, tačiau greitu metu jas rasite čia.