0
Krepšelis

Krepšelio turinys

Krepšelis tuščias

Baldų kolekcija PEAF

Norėdami namus paversti jaukia vieta gyventi, turime pasirūpinti tinkamais baldais, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir derantys prie bendro namų interjero. PEAF kolekcijos baldai įneš jaukumo ir šiltų spalvų į jūsų namus. Čia susipina skandinaviškas minimalizmas ir aiškios linijos. Šioje kolekcijoje rasite baldus, skirtus svetainės erdvei, prieškambariui ar darbo kambariui. Rinkitės iš komplektų arba atskirų baldų ir įgyvendinkite savo namų idėjas.
 
PEAF kolekcija patraukia dėmesį savo šiltomis spalvomis ir jaukiu dizainu. Medžio spalvos detalės pagyvina baldus, o derinamos su prailgintomis šoninėmis plokštėmis, suteikia baldams originalią išvaizdą. Kolekcijoje rasite kelis spalvų variantus, kurie yra derinami su blizgios baltos spalvos fasadais. Vyraujančios natūralios spalvos suteikia jaukumo jausmą ir išryškina šviesius baldų fasadus. Baltos ir blizgios baltos derinys vizualiai išsiskiria iš kitų spalvų, sukurdamas vietisumo įspūdį. Čia kaip akcentas išryškėja juodos baldų rankenėlės ir medinės baldų kojelės.
Nemokamas pristatymas

Baldus pristatome nemokamai ir tik specializuotu transportu - taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Apmokėjimas gavus prekes

Nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Apmokėkite grynaisiais ar banko kortele pristatymo metu. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

365 dienų grąžinimo garantija

Jei nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas.

Daugiau nei 100 000 baldų

Siekiame, jog mūsų asortimentas būtų pats didžiausias Lietuvoje.

Geros kainos garantija

Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais ir stengiamės Jums pasiūlyti geriausias kainas, bet jei pastebėjote prekę pigiau kitur - mes kainas sulyginsime ir pristatysime nemokamai.

1 užsakymas = 1 medis

Už kiekvieną Jūsų pateiktą ir įvykdytą užsakymą mes pasodinsime po medį. Dėka Jūsų mes galime pasodinti tūkstančius medžių!

Šiame skyriuje nėra prekių